Tasarımname Logo Tasarım

Tasarımname Architecture & Design Logo Tasarım

Tasarımname Logo Tasarım Beyaz Versiyon

Tasarımname Architecture & Design Logo Tasarım Beyaz Kullanım

Tasarımname Logo Tasarım Simetri

Logo Tasarım Simetri

Tasarımname Logo Tasarım Simetri

Logo Tasarım Simetri

Architechture Logo Tasarım

Logo Tasarım Simetri

Architechture Logo Tasarım

Tasarımname Mağaza

Tasarımname Architecture & Design Logo Tasarım

Tasarımname Mimarlık ve Tasarım Hizmetleri için hazırlamış olduğumuz  Logo Tasarım  çalışması temiz, clean. net mantığı ile hazırladığım monogram tipi bir amblem tasarımıdır. Logo tasarımını hazırladığımız marka iç mekan tasarımı ve mimari üzerine hizmet vermektedir. 2017 Şubat ayı içerisinde faaliyete başladı, satmış oldukları ürünler genel olarak ileri düzeyde uniqe kavramını üzerinde barındırmaktadır. Aynı zamanda özel olarak tasarladıkları sınırlı sayıda ağaç işçilikleri de mevcut.

Firma ortaklarından Taha bey aslen mimar olduğundan dolayı tasarım konusunda çok titiz bir yapıya sahip. Logo tasarımında tam olarak ne istediğini net bir şekilde aktardı ve beni iyi yönlendirdi. Başarılı logo tasarımlarının ardında yatan bir sırda budur, doğru brief  vermekle başarılı sonuçlar elde etmek.Hazırladığımız logo tamamen simetrinin düzgün kullanımı ile alakalı, sekiz veya dokuz hamlede çizilebilecek bir çalışma. Hazırladığımız logo tasarımına yönelik tipografi çalışması yapmadık, amblemin yanına uyabilecek güzel bir font seçiminin yeterli olduğunu düşündük. Fontu ham hali ile kullanmak yerine üzerinde ufak değişikliklere giderek işimizi kolaylaştırdık. Aynı zamanda firmanın kullanması için kurumsal kimlik çalışması yaptık, kurum kimliği çalışması haricinde fiyat etiketleri de tasarladık.

Daha önceden monogram tarzı logo tasarımları denemelerim olmuştu, bu konuda deneyime sahibim ama her hangi bir şirketin kullanmasına yönelik çizmedim. Bu kullanılan ilk monogram logo çalışmam, bu yönden kendimi mutlu hissediyorum. Daha sonradan hazırladığım bir kaç çalışma  daha oldu yakın zamanda işler bölümüne eklemeyi düşünüyorum. Firmanın instagram hesabını paylaşıyorum muhtemelen yakın bir süre içinde web siteleri de açılır.

Bu arada bi konuda isyan edececeğim freegrafiker.com üzerine kullanmakta olduğumuz seo eklentisini değiştirdik. Yoast adında bir seo eklentisine geçiş yaptık, ileri derecede detaylı bir eklenti kullanmayanlara tavsiye ederim. Bu yazıları sırf o eklenti yüzünden yazıyorum, benden bu post için üç yüz kelimelik yazı istiyor. Vallahi tükendim artık, çalışmayı daha ne kadar anlatabilirim bilmiyorum. Şöyle çizdik, böyle çizdik, süper çizdik, on numara logo oldu da işin yayınlanma kısmındaki bu text içerik ekleme olayı beni gerçekten bitiriyor.

Allah belanı versin yoast! Yok h2 kullan, yok resimlere alt etiketi ekle, vay efendim Architecture Logo Tasarım kelimesi çok az kullanılmış biraz fazla kullan. Al oldu mu? Şimdi seo uyumlu bu sayfa? İstediğin her şeyi yaptım benden bu kadar yoast! Bu kısım için kusura bakmayın tırlattım iyice. Seo bu olmamalı!