Abdullah Kılınç / Freegrafiker.com

35 Yaşında, aslen tasarımcı, ruhen reklamcı.
Evli ve minik bir canavarın babası.


“Bir kişinin aklının seviyesi,
yaptıklarıyla örtüşür”


Kabına sığmayan fikirler ile basmakalıp çalışma yöntemlerine karşı gelerek, her projesinde hayata geçirilecek ve keşfedilmemiş fikirler olduğuna inanan ve bunu uygulayan, butik olamayacak kadar büyük, bölgesel olamayacak kadar globaliz.

Hizmet vermekte olduğu markaların tamamına gelişimini sürdüren bebekler gibi bakan ve onların tüm ihtiyaçlarına göre fikirler, fikirlerine göre çözümler üreten ve uygulayan, aynı zamanda büyümelerine eşlik eden, kendi içinde küçük dışarıdan büyük gözüken bir ekibiz.Samimi İnovasyon Budur!

Tasarım ve reklamcılığa bakış felsefemiz, her marka için satışı arttıracak yeni bir fikir, uygulanacak yeni bir projenin olduğuna inanmak ve bu fikri hayata geçirmektir. Bizim işimiz, markanız için bir fikri kullanılabilir teknolojiyi de içinde barındıran ve aynı zamanda kreatif çözümlerimiz ile bütünleşen sonuçlara ulaştırmaktır.İletişim ve Süreklilik

Bize göre disiplin, profesyonelliğin ve sürekliliğin temelidir. Bu sebeple çokça düşünür, kreatif çözümler üretiriz. Şapkadan tavşan çıkarmasak da, her zaman cebimizde alternatif ve sıradışı reklam fikirleri ile yaşarız. Markalarımızı cesaretli davranmaya ikna edecek öneri ve planlarımızla karşılarız. Aslında sizinle değil, daha çok müşterilerinizle ilgileniyoruz.Web ve App Nimetleri

Bize göre analitik yaklaşım ve veri içerikli geliştirilen bir planlama, başarılı bir web sitesini ve uygulamanın olmazsa olmazıdır. Değiştirmediğimiz ana kuralımız ise her markanın ihtiyacına yönelik kullanılabilir fikirler ve uygulamalar geliştiriyor olmamızdır.

İnandığımız büyük gerçeklerden birisi de, etkileşimin en iyi kullanıldığı interaktif alanın bir sonraki teknolojiye kadar web ve içerik yönetim sistemlerinin altında yatıyor olmasıdır. Bu durumun farkındalığını her an yaşıyoruz, yaşamakla kalmayıp markalarımıza kazandırıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip etmekle yetinmek, teknoloji üretmek için yetersiz bir kavram. Bu sayede yaratıcılık ve özgünlük kavramlarını bir araya getiren, yenilikçi, yaratıcı ve aynı zamanda özgün web nimetlerinden faydalanabilen, interaktif hizmet üreten, yetenek topluluğunu oluşturup, sizin için kullanılabilir teknolojiler çiziyor ve yazıyoruz.Sosyal Medya Enstrümanları

Dallanıp budaklanan teknoloji herkesi birbirine bağlarken, oluşturmuş olduğu sosyal network, her marka için yeni pazarlama alanları oluşturmakta. Biz bu işi ve yapış biçimimiz ile markalarımız için pazarlama stratejileri geliştiriyor, takip ediyor, raporluyor ve geri dönüşüne tanıklık ediyoruz.

Markalarmızı tüketiciler ile doğru yöntemleri kullanarak, etkili çözümlerle ve hesaplı bir şekilde buluşturup, marka ve tüketici arasındaki bağı kuruyoruz. Markalarımızın, tüketicilerden geleneksel pazarlama yöntemlerine tepki vermelerini beklemeleri yerine, sosyal medya kanallarının kullanımı konusunda profesyonel destek sağlayarak interaktif sonuçlar almalarını sağlıyoruz. Biz sosyal medya enstrümanlarının nasıl çalınacağını iyi biliyoruz ve bu alanda başarılı bir orkestraya sahibiz.