Freelance Tasarım ve Grafik Tasarım Hizmeti

Freelance tasarım ve profesyonel grafik tasarım hizmeti. Logo, kurumsal kimlik, web arayüz, sosyal medya yönetimi ve daha fazlalası için tasarım desteği sağlıyoruz.

Aydın Yatırım Grup Logo Tasarım
Aydın Yatırım Grup
Eurotar Kurumsal Kimlik Tasarım Çalışması
Eurotar Kurumsal Kimlik Tasarım
Eurotar Sosyal Medya Tasarım Çalışmaları
Eurotar Sosyal Medya Tasarım
4 Ever Goods Logo Tasarım Çalışması
4Ever Goods
Godtebyen Sosyal Medya Tasarım Çalışmaları
Godtebyen Sosyal Medya Tasarım
Satış Online E Ticaret Arayüz Tasarım Çalışması
Satış Online E Ticaret Arayüz Tasarım
Kablonet Afiş Tasarım Çalışması
Türksat Kablonet Afiş Tasarım
Haliç Kültür Logo Tasarım
Haliç Kültür Sanat
Bilablau E Ticaret Web Arayüz Tasarım
Bilablau E Ticaret Web Arayüz Tasarım
Ajia.com.tr Logo Tasarım
Ajia Giyim
Yerinden Web Arayüz Tasarım
Yerinden Web Arayüz Tasarım
Pawder Mobile Uygulama Arayüz Tasarım
Pawder Mobil Uygulama Arayüz Tasarım
Serkon İnşaat Logo Tasarım
Serkon İnşaat
Makrobot Logo Tasarım
Makrobot
Kablonet Sosyal Medya Tasarım
Kablonet Sosyal Medya Post Tasarım
Eler Bijon / Sosyal Medya Tasarım
Eker Bijon Sosyal Medya Tasarım
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Logo Tasarım
Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi
Aviva Genç Odası Logo Tasarım
Aviva Genç Odası
Harvest Natural Market Web UI Tasarım
Harvest Natural Market Web UI Tasarım
Diyetisyen Logo Tasarım
Diyetisyen Ahmet Alav
Lookup Mobil Uygulama Arayüz Tasarım
Look up Mobil Uygulama Arayüz Tasarımı
Webadam Hosting Logo Tasarım
Webadam Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Godtebyen E Ticaret Arayüz Tasarım
Godtebyen E Ticaret Web Arayüz Tasarımı
Genç Vizyon Akademi Web Arayüz Tasarım
Genç Vizyon Akademi Web Arayüz Tasarım

Freelance Tasarım

Freelance Grafik Tasarımcı kavramı ile çalışmakta olan ekibiz sizlere Freegrafiker.com üzerinden freelance olarak grafik tasarım ve dizayn hizmeti sağlamakta. Freelance grafik tasarım nedir ve ne iş yapar konusunu ise şu şekilde açıklayabiliriz. Freelance kavramı bağımsız olarak çalışma biçimi adına verilen isimdir. Freelance grafik tasarım ise, tasarım ve dizayn işlemini bir kurum ve kuruluşa bağlı olmadan zaman sorunu yaşamadan çalışma şeklini benimsemiş grafik tasarımcılara denmektedir. Bu cümleyi şu şekilde tanımlayabiliriz; Evden, ofisten veya interneti olan herhangi bir yerden çalışan grafik tasarımcı yada tasarımcılar topluluğundan alınan hizmetin genel tanımı. Ayrıca Freelance olarak grafik tasarım hizmeti veren tasarımcı, bir kuruma veya reklam ajansına bağlı olmadan çalışır. Bu sayede vermiş olduğu hizmet freelance - freelancer olarak tanımlanır. Freelance olarak grafik tasarım hizmeti veren bir tasarımcı ile çalışmanın bazı avantajları vardır, bunları şu şekilde liste haline bir araya getirebiliriz.

Freelance tasarımın avantajları

İlk olarak bu tarz tasarımcılar yapmış oldukları işe ve tasarım çizgisine güvenerek çalışma iç güdüsüne sahiptirler. Çalışma süresince iş bitirme süresine sağdık kaldıkları taktirde zaman sıkıntısı yaşamazlar. İşin ehli grafik tasarımcılar veya alanında uzmanlaşmış kişiler baskı altında kalmadan yapmış oldukları sanatı rahatlıkla icra ederler. Bu tarz tasarımcılarla çalışmanıza neden olacak ilk şey, tasarımlarda ortaya çıkartmış olduğu kalitedir. Bu sayede görsel anlamda müşterilerine profesyonel anlamda destek olabilecekleri için kendilerinden emindirler. Kişisel anlamda markalaşma sürecine girmek isteyen tasarımcılardan her zaman bir öncekine daha iyi tasarım alma olasılığınız yüksektir. Freelance tasarımcıların çoğunda portfolyo açlığı bulunmaktadır, bu nedenle birçok işe dört kolla sarılırlar. Freelance Grafik Tasarımcılarla proje bazlı çalışılırsa veya karşılıklı olarak anlaşılırsa esnek çalışma saatlerine ayak uydurabilirler.

Freelance tasarımın dez avantajları

Yapmış oldukları grafik tasarım alanında başarılı olanların ego seviyeleri yüksek olabilme potansiyeline sahiptir. Hali hazırda üzerine bir şirket yoksa fatura kesemezler. Birden fazla iş alma durumunda bu işlere cevap verebilecek bir ekibe sahip değilse iş bitirme süresi uzayabilir. İşe ayrılan zamandan kısılarak kaliteden ödün verebilirler. Aynı sektöre birden fazla markaya tasarım hizmeti verdiklerinde fikir tıkanması ciddi şekilde görülür. Sözleşmesiz çalışılma yapılması durumunda, olumsuz giden bir olayda her iki taraf içinde can sıkıcı sonuçlar olabilmektedir.

blog
şu ana kadar;

Tasarım ve teknoloji konusunda faydalı olabileceğini düşündüğümüz 32 adet araştırma ve inceleme makalesi hazırladık, daha fazla blog yazımıza göz atmak yandaki butonu kullanabilirsiniz.

daha fazla