Ef Alüminyum Logo Tasarım

Ef Alüminyum Logo Tasarım

Ef Alüminyum Logo Tasarımı Baskı ve Uygulanmış Hali

Ef Alüminyum Logo Tasarım – Baskı

Ef Alüminyum Kurumsal Renk Ailesi

Ef Alüminyum Kurumsal Renk Ailesi

Ef Alüminyum Logo Tek Renk

Ef Alüminyum Logo Tek Renk

Ef Aluminyum Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ef Alüminyum Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ef Alüminyum Kartvizit ve Diplomat Zarf Tasarımı

Ef Alüminyum Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ef Alüminyum Cepli Dosya Tasarımı

Ef Alüminyum Kurumsal Kimlik Tasarım

Kurumsal Kartvizit Tasarımı

Ef Alüminyum Kartvizit Tasarımı

Ef Alüminyum Antetli Kağıt Tasarımı

Ef Alüminyum Antetli Kağıt Tasarımı

Ef Alüminyum Sunum Dosyası Tasarımı

Ef Alüminyum Sunum Dosyası Tasarımı

Ef Alüminyum Kurumsal Çalışmalarda Kullanılan Font Ailesi

Ef Alüminyum Kurumsal Çalışmalarda Kullanılan Font Ailesi

Alüminyum Logo Tasarım

Alüminyum Logo Tasarım çalışmasını, Antalya’da hizmet vermekte olan Ef Alüminyum markası için hazırlamış bulunmaktayız. Marka mevcut logo tasarımları üzerinde yenileme kararı aldıktan sonra, bizimle birlikte çalışarak yeni logo tasarım çalışması yapmıştır. Markanın genel olarak faaliyet gösterdiği alan ise alüminyum cephe sistemleri üzerinedir. Genel olarak otellerin ve büyük binaların cephe giydirme işleri ile ilgilenmekteler, aynı zamanda Ef Alüminyum bünyesinde mimarlık hizmeti de verilmektedir. Çalışmayı hazırlamadan önce Antalya’ya brief almak için firmayı ziyaret etmeye gittik. Firma yetkilileri oldukça samimi ve cana yakın insanlar, ekipte çalışan diğer arkadaşlarda aynı şekildeler.

Aldığımız brief doğrultusunda hazırladığımız çalışmaların sunumunu 10 günlük bir süreçte kendilerine gerçekleştirdik. Marka için 3 farklı logo tasarımı hazırladık, sayfada yayınlamış olduğumuz çalışmalar haricinde de çizimler mevcut. Renk, şekil ve hikaye konusunda bu çalışma üzerinde karar kılındı ve ufak revize işlemleri ile gördüğünüz bu görsel haline onay alındı. İnşaat logo tasarım çalışması kategorisini inceleyin.

Ef Alüminyum ve İnşaat Logo Tasarım

Ef Alüminyum markası için hazırlamış olduğumuz logo tasarımı, logo tasarımında markanın baş harfleri E & F birleşiminden oluşan bina görseli oluşmaktadır. Markanın faaliyet gösterdiği ana alan alüminyum dış cephe tasarımı ve inşası üzerine, bizde çalışmadaki ana fikri bu alanda yoğunlaştırdık.

Logo tasarımını hazırlarken kullandığımız renkler ise markayı temsil edebilecek güçlü seçimler üzerinden yana oldu, bulunduğu sektörle direkt olarak alakalı olan koyu lacivert ve gri tonları markayı temsil edebilecek en iyi seçimlerdi. EF Alüminyum markası hazırladığımız bu logo tasarımını 2015 yılından bu yana kullanmakta, firmaya vermiş olduğumuz görsel destek ile çalışmanın mutluluğunu ayrıca belirtiriz.