Entourege Elektronik Sigara Likit Kutu Tasarım
Entourege Likit Kutu Tasarım / Samurai Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Samurai Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Ninja Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Ninja Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Blackberry Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Blackberry Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Teaman
Entourege Likit Kutu Tasarım / Teaman
Entourege Likit Kutu Tasarım / Mint Man
Entourege Likit Kutu Tasarım / Mint Man

Entourege Likit Kutu ve Şişe Tasarım Çalışmaları

Entourege Vapor markası Amerika’da elektronik sigara üzerine likit ve aroma üreten bir kuruluştur. Entourege Vapor için hazırlamış olduğumuz ambalaj tasarım çalışmalarını 2017 yılının Şubat ayında hazırladık. Hazırlamış olduğumuz tasarımlar ürün kutusu ve ürünü muhafaza eden şişe tasarımları ile sınırlıdır. Hazırlamış olduğumuz ürün ambalaj tasarımları amacına uygun olarak tasarlanıp, markanın faaliyet gösterdiği sektörde dikkat çekebilme gücüne sahiptir. Her ürün için özgün olarak hazırladığımız tasarımlar şimdilik 5 farklı ürün ile sınırlıdır.

Blackberry Man
Blackberry Man ürünü için kutu ve şişe olarak iki farklı tasarım çalışması hazırladık. Ürün içeriği böğürtlen aroması içerdiğinden dolayı tasarımlarda kullandığımız renkler mor ve türevleri olmuştur.

Ninja Man
Ninja Man adlı ürün içinde iki farklı tasarım çalışması hazırladık. Bu tasarımlar kutu ve şişe olarak ikiye ayrılmaktadır, ürün içeriği çilek aroması barındırdığından dolayı tasarımda kullandığımız renkler çilek ve pembe tonları türevlerini barındırmaktadır.

Samurai Man
Samurai Man adlı ürünü içinde yukarıdaki ürünlerde olduğu gibi iki farklı tasarım çalışması hazırladık. Bu tasarımlar ürün kutusu ve ürünü muhafaza eden şişeden meydana gelmektedir. Ürün içeriği kavun aroması barındırdığından dolayı kullandığımız renkler ve tema turuncu rengini barındırmaktadır.

Tea Man
Tea Man adlı ürün içeriği yeşil çay aroması barındırıyor. Hazırladığımız tasarım çalışmalarında kutu ve şişe üzerinde yeşil renk hakim kılınmış durumdadır.

Mint Man
Ürün içeriği fresh nane ve mint ferahlığı barındırdığından dolayı tasarım çalışmalarında açık mavi rengi kullandık.

Proje Tarihi 2017
Lokasyon USA / Texas / Houston
Hizmet Süresi 15 İş Günü
Kullanılan Programlar Adobe Illustrator