Hosting Logo Tasarım

Hosting logo tasarım çalışmaları, bilişim ve iletişim sektöründe faalieyet gösteren barındırma ve datacenterlar için hazırladığımız tasarımlara göz atın.

Webadam Hosting Logo Tasarım
Webadam Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Hosted Hosting Logo Tasarım
Hosted Hosting
Hostuse Hosting Logo Tasarım
Hostuse Hosting

Hosting Logo Tasarım Çalışmaları, tasarım hizmeti verdiğimiz firmaları inceleyin. Bu sektörde faaliyet gösteren bir çok firmaya logo tasarım hizmeti sağladık. Tasarım desteği sunduğumuz firmalar genel olarak yurt içinde faaliyet göstermekteler. Bu tasarım kategorisi logo tasarım kategorisinin alt kategorisi olarak gösterilmektedir. Ana kategoriyi yukarıdan seçerek tüm çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz.

Tasarım desteği sağladığımız firmaların genel olarak vermiş oldukları hizmetler ise hosting, sunucu, vps, cloud hosting, cdn, sunucu kiralama, sanal sunucu hizmetleri alanlarını kapsamaktadır. Hazırladığımız logo tasarımları üzerinde yürüttüğümüz çalışmalar genel olarak aşağıda sıralayacağımız yöntemler doğrultusunda hazırlanılmıştır. İlk olarak hosting firmasının kuruluş hikayesi ve marka isminin yansıtmakta olduğu anlam ve algı araştırması üzerine olmaktadır. İkinci adım ise yapmış olduğumuz yurt içi ve yurt dışı sektör analizi ve rakiplerinden ayrışabilecek yönlerin tespitidir.

Bunlarla oluşturduğumuz done dosyamız ile logo tasarım yol haritamızı çıkartıyoruz. Marka için bir hikayesi ve anlamı olabilecek logo tasarım eskizleri çizim adımına geçiyoruz.  Hazırladığımız Hosting Logo Tasarım çalışmaları, birden çok eskiz çalışmamız ile kurum arasında bilgi ve fikir alışverişi sağlayarak vektörel çizim aşamasına geçiyoruz.  Firmanın da fikirlerini göz önünde bulundurarak yapılan çizimler üzerinde düzenleme ve rötuş işlemleri gerçekleştiriyoruz. Bunun ardından marka için doğru rengi bulma adımına geçiyoruz, doğru renk kullanımı başlı başına başırılı bir logo tasarımı elde etmemizi sağlamasa bile.

Başarılı olabilecek bir çalışmayı doğrudan etkileyecek faktörleri tetiklemektedir. Bu nedenle üzerinde durulması gereken ve önemsenmesi gereken bir adımdır. Renk alternatifleri ile hazırladığımız çalışmaları tekrar müşterilerimiz ile paylaşarak logo tasarım sunumu işlemini gerçekleştiriyoruz. Sunumun etkili ve müşteriyi daha doğru yönlendirmek adına, tasarımlarımızı demo ön izlemeli (mockup) halde sunuma hazırlıyoruz.

Bu sayede müşteri logo çalışmasını seçerken daha doğru ve net kararlar verebiliyor. Sunum ardından müşteri tarafından onay alan tasarımımızın teslimi için pdf, ai, cdr, eps, jpg, png formatlarında çıktılar alarak, logo kullanım kiti ile birlikte teslimini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ilerleyen süreçlerde logonun kullanılacağı alanlara göre kolaylık sağlamak için, müşterinin elinde hali hazırda bir çok hali alternatifli olarak mevcut oluyor. Ayrıca hazırladığımız çalışmaların tescil işlemlerini takip edebiliyor ve resmi kurumlar ile gerekli olabilecek yazışmaları marka adına takip ediyoruz.

blog
şu ana kadar;

Tasarım ve teknoloji konusunda faydalı olabileceğini düşündüğümüz 32 adet araştırma ve inceleme makalesi hazırladık, daha fazla blog yazımıza göz atmak yandaki butonu kullanabilirsiniz.

daha fazla