Cepli Dosya Tasarım

Profesyonel cepli dosya ve sunum dosyası tasarım çalışmalarımıza göz atın, markanız ve projeniz için tasarım desteği alın.

Aviva Genç Odası Logo Tasarım
Aviva Genç Odası
Webadam Hosting Logo Tasarım
Webadam Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışması
Limon Games Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarım
Limon Games Logo ve Kurumsal Kimlik Tasarım
Ajia Kurumsal Kimlik Tasarım
Ajia
Sandra Port Kurumsal Kimlik Tasarım
Sandra Port Kurumsal Kimlik Tasarım

Cepli Dosya Tasarım ve Sunum Dosyası günümüzde bir çok alanda kullanılabilen fonksiyonel yapıya sahip bir malzemedir. Günümüz iş dünyasında bir çok firma, kurum ve kuruluş tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Kullanılan bu dosyalar aynı zamanda markanın kurumsallaşma sürecinde de fayda sağlamaktadır. Bu materyaller genel olarak firmalara yapılan sunumlarda, fiyat tekliflerinde, ihalelerde ve promosyon ürünleri olarak ta kullanılmaktadır. Belirli ölçülere sahip ve farklı bıçak kesimleri kullanılarak hazırlanan bu dosyalar içerisine antetli kağıt, fatura, diplomat zarf, proje bilgileri, teklif metinleri ve daha fazla içerik yerleştirilebilir. Tasarlanırken firmanın ihtiyacına göre düzenlenebilir bir yapıya sahip olabilir, örnek olarak içerisine kartvizit, usb bellek, zarfın girebileceği bölüm gibi alanlar oluşturulabilir. Cepli Dosyalar bir şirket veya kurumun kurumsallaşma sürecine etki edecek yapıda malzemelerdir. Doğru kağıt, renk ve baskı kalitesi ile hazırlanan tasarımlar, dosyalarınızı verdiğiniz yerlerde markanın ön plana çıkmasına olanak sağlamaktadır. İstenildiği taktirde dosyanın her iki tarafına da cep bölümü yapılabilmektedir. Bu dosya tasarımları firmayı temsil edebilecek bir belge niteliğinde de kullanılabilir ve Kurumsal Kimlik Kiti içerisinde vazgeçilmez bir yere sahiptir.

blog
şu ana kadar;

Tasarım ve teknoloji konusunda faydalı olabileceğini düşündüğümüz 32 adet araştırma ve inceleme makalesi hazırladık, daha fazla blog yazımıza göz atmak yandaki butonu kullanabilirsiniz.

daha fazla