El İlanı Tasarımı Küçük Lezzetler

El İlanı Tasarımı Küçük Lezzetler

El İlanı ve Broşür Tasarımı Küçük Lezzetler

El İlanı ve Broşür Tasarımı Küçük Lezzetler

El İlanı Tasarımı Küçük Lezzetler
El İlanı Tasarımı profesyonel olarak hazırlamış olduğumuz hizmetlerden birisidir. Bu hizmeti El İlanı Tasarımı Küçük Lezzetler fast food ve lokanta şubelerinde kullanılmak üzere tasarladık. El ilanı tasarımı ve kullanımındaki amaç potansiyel müşterilerin ve esnaf firmaların bulunduğu yerlerde dağıtımını sağlamaktır. Küçük Lezzetler markasının hakkında ve hazırladıkları yiyeceklerle alakalı tanıtımın yapıldığı genel ve fiyat bilgisi içerir. Müşterilerin firma ile alakalı bilgi almalarına yönelik basılı bir materyaldir.

El İlanı Nedir?

El ilanı tasarımı içerisinde hazırlanıldığı konu ile alakalı kısa ve özet bilgilerin yer aldığı, okuyan kişiye ön bilgi vermek amacı ile hazırlanılmış a4, a5, a6, yada daha farklı kırım sayılarına ve ölçülere sahip kağıtlara basılmış bilgilendirme ve tanıtım materyalleridir. El ilanlarının kullanımı her alan ve sektörde kullanıma müsaittir. Bunlar ürün tanıtımı, fiyat tanıtımı, şirket, kurum, kuruluş, topluluk yada daha farklı konuları ele alabilir. Aynı zamanda el ilanlarına farklı isimlerde verilebilmektedir, bunlar; broşür, tanıtım kağıtları, bilgilendirme içerikleridir.

El İlanı Tasarımı

El ilanı tasarımları sadece yazı içerikli olmamalıdır. Tanıtımın yapıldığı alan ve konu ile alakalı fotoğrafları da barındırmalıdır. Fotoğraf seçimi el ilanının dikkat çekmesi ve kullanımı ile alakalı önemli bir faktördür. El ilanı tasarımında uyulması gereken önemli bir kural ise resim ve yazı oranlarının orantılı olarak kullanımı ile alakalıdır. Bu duruma şöyle örnek verebiliriz, eğer bir fast food yada cafe el ilanı tasarımı tasarımı yaptırıyorsanız vermek istediğiniz mesaj net tanıtımını yaptığınız faktörler ise anlaşılır biçimde olmalı. Tanıtımda vurgulanması ve müşteriye mesaj verilmesi gereken yerler ürün tanıtımına yönelik ise ürün ile anlaşılır bilgilerin yer aldığı metinler aynı zamanda ürüne ait olan fotoğraf ve fiyat bilgileri yer almalıdır. İletişim için telefon numarası, web adresi ve mail adresi okunabilir büyüklükte ve ulaşımı kolay olmalıdır. İnsanlar bu bilgilere ulaşmak istedikler de vakit kaybetmeden göz ucu ile bakarak ulaşabiliyor olmalıdırlar.

El ilanı tasarımı ve baskısı için bizden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Broşür Tasarımlarına’da göz attınız mı ?